, , , , ,

ArcTeryx Atom Hoody Herre Mørkeblå

kr 2 999

Arc'teryx Atom Hoody M Black Sapphire er en lett og teknisk isolasjonsjakke designet for både aktive utendørsaktiviteter og som et mellomlag i kaldt vær. 

Størrelsesguide
Produktnummer: 7125-8208 Kategorier: , , , , ,

Arc'teryx Atom Hoody M Black Sapphire er en lett og teknisk isolasjonsjakke designet for både aktive utendørsaktiviteter og som et mellomlag i kaldt vær. Den gir utmerket varmeisolasjon takket være Coreloft™-fyllingen, samtidig som den er pustende og fleksibel. Med hette, justerbare mansjetter og et slitesterkt ytre stoff, gir jakken beskyttelse mot elementene og komfort hele året. Den passer perfekt som en allsidig jakke for både turer og hverdagsbruk.

Lagerstatus i butikk

Velg variant for å se lagerstatus i butikk

Teknisk beskrivelse:


  • Materiale: 100 % nylon (yttermateriale) med Coreloft™ isolasjon (100 % polyester)

  • Vekt: Ca. 450 g

  • Passform: Regular Fit – passer godt uten å være for trang

  • Hette: Justerbar hette for ekstra beskyttelse

  • Detaljer: To håndlommer med glidelås, innerlomme med glidelås, justerbare mansjetter og nederkant

  • Farge: Black Sapphire (blå/svart)



Vedlikehold- og vaskeanvisning:

Nuten Sport anbefaler maskinvask på 30°C med Nikwax Tech Wash. For å bevare jakken lengst mulig, unngå tørketrommel, men lufttørk jakken i romtemperatur. Hvis du ønsker å gjenopprette jakken sin vannavstøtende egenskap, kan du bruke Nikwax TX.Direct Spray-On.

Farge

001280 Black Sapphir

Størrelse

M, L, XL, XXL

Type

Dun/Isolasjonsjakker, Jakker, Turjakke

Kjønn

Herre

Handlekurv
Skroll til toppen