, , ,

Patagonia M´S Retro Pile Jacket Pitch Blue

kr 2 299

Patagonia M'S Retro Pile Jacket Pitch Blue

En varm, komfortabel og miljøvennlig fleecejakke med klassisk Patagonia-design. Patagonia M'S Retro Pile Jacket er et ideelt valg for både hverdagsbruk og friluftsliv.

Størrelsesguide
Produktnummer: 6638-7589 Kategorier: , , ,

Patagonia M'S Retro Pile Jacket Pitch Blue


Klassisk fleecejakke med retrodesign


Patagonia M'S Retro Pile Jacket kombinerer klassisk retrostil med moderne funksjonalitet. Den er laget av 100 % resirkulert polyesterfleece, som gir en myk og varm følelse samtidig som den puster godt. Jakken har en høy krage for ekstra beskyttelse, glidelåslommer for sikker oppbevaring og en slitesterk finish som tåler aktiv bruk. Perfekt for hverdagsbruk, turer i skogen eller som et mellomlag på kjølige dager.

Lagerstatus i butikk

Velg variant for å se lagerstatus i butikk

Teknisk beskrivelse:



  • Materiale: 100 % resirkulert polyesterfleece




  • Vekt: Ca. 680 g




  • Passform: Normal passform




  • Lommer: To håndlommer og en brystlomme med glidelås




  • Bruk: Hverdag, tur og friluftsliv



Vedlikehold- og vaskeanvisning :




Nuten Sport anbefaler maskinvask på 30°C med Nikwax Polar Proof virker sterkt vannavvisende på plaggets overflate og gjør fleece helt vanntett! Impregneringen ødelegger ikke de pustende egenskapene til fleecen, og reduserer også nupping på klesplagget. Nikwax Polar Proof kan også brukes på tekstiler med blandingsfiber, for eksempel plagg i polyester og bomull. Merk at impregneringen kun skal brukes på pustende stoffer uten membran. Nikwax Polar Proof anbefales til bruk på Polartec® og Primaloft®.

Type

Fleece/Mellomlagsjakker, Jakker

Farge

Pble Pitch Blue W/En

Størrelse

S, M, L, XL, 2XL

Kjønn

Herre

Handlekurv
Skroll til toppen