Patagonia Retro Pile Jacket er en varm og myk fleecejakke med tydelig retroinspirert design. Den er laget i tykk, dobbelsidig shearling-fleece som gir svært god isolasjon og en behagelig følelse mot huden. Jakken fungerer like godt som ytterplagg på kjølige dager som et mellomlag i kaldere vær, og er et populært valg til både friluftsliv og hverdagsbruk. Natural er en lys, tidløs farge som gir et klassisk og rent uttrykk.
DAME, Fleece/Mellomlagsjakker, Jakker
Patagonia W´S Retro Pile Jacket Natural
kr 2 299
Patagonia W’s Retro Pile Jacket Natural er et svært godt valg for deg som ønsker en varm, komfortabel og slitesterk fleecejakke med avslappet passform. Den gir høy isolasjon uten å bli tung, og passer like godt til tur, hytteliv og hverdagsbruk. Natural-fargen gir et lyst og klassisk uttrykk som er enkelt å kombinere.
Produktnummer: 3771-3071
Kategorier: DAME, Fleece/Mellomlagsjakker, Jakker
Lagerstatus i butikk
Velg variant for å se lagerstatus i butikk
Teknisk beskrivelse
Passform: Regular Fit (dame)
Farge: Natural
Materiale: 100 % resirkulert polyester dobbelsidig shearling-fleece
Tykk og varm fleece med høy isolasjonsevne
Hel glidelås i front
Høy krage for ekstra varme og komfort
To håndlommer med glidelås
Brystlomme med glidelås
Elastiske avslutninger ved ermer og fald
Flat sømkonstruksjon for redusert gnaging
Fair Trade Certified™ produsert
Ekstra myk og komfortabel fleece
Vedlikehold- og vaskeanvisning
Nuten Sport anbefaler maskinvask på 30°C med På Stell Tøyvask. Unngå skyllemiddel for å bevare fleecefibrenes kvalitet og struktur. Tørkes hengende eller på lav varme ved behov.
| Farge | Nat Natural |
|---|---|
| Størrelse | XS, S, M, L, XL |
| Type | Fleece/Mellomlagsjakker, Jakker, Patagonia Dame |
| Kjønn | Dame |










